ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЛАТЕЖІ І ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Платежі. Оплата банківською карткою онлайн

Наш сайт підключений до інтернет-еквайрингу, і Ви можете сплатити за товар банківською картою. Після підтвердження вибраного Товару відкриється захищене вікно з платіжною сторінкою LiqPay, де Вам необхідно ввести дані Вашої банківської картки.

Гарантії безпеки

LiqPay захищає та обробляє дані Вашої банківської картки за стандартом безпеки PCI DSS 3.2. Передача інформації платіжний шлюз відбувається із застосуванням технології шифрування SSL. Подальша передача інформації відбувається за закритими банківськими мережами, що мають найвищий рівень надійності. Liqpay не передає дані Вашої картки нам та іншим третім особам.

У випадку, якщо у Вас є питання щодо скоєного платежу, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів платіжного сервісу електронною поштою.

Безпека онлайн платежів

Надана Вами персональна інформація (e-mail, номер кредитної картки) є конфіденційною і не підлягає розголошенню. Дані Вашої кредитної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на нашому веб-сервері.

Усі операції з платіжними картками відбуваються відповідно до вимог VISA International, MasterCard та інших платіжних систем. При передачі інформації використовуються спеціальні технології безпеки карткових онлайн-платежів, обробка даних проводиться на безпечному високотехнологічному сервері процесингової компанії.