Я – пекар-технолог Міла Анпілогова. А ще я наставник для моїх учениць та учнів на  навчальних курсах моєї онлайн-школи.

Всі свої навчальні проекти та курси я створюю для того, щоб допомогти пекарям зі всього світу освоїти хлібопекарство та реалізувати себе через випічку, проявити свої творчі здібності, отримати натхнення, а ще потрапити в оточення однодумців.

Мої курси пройшли больше 10 000 пекарів, які зараз успішно виводять закваски, печуть хліб та відкривають пекарні. Ви також можете стати частиною нашої великої дружньої спільноти.

Якщо ви ще не навчались на моїх курсах, то можете почати знайомство зі мною з двох моїх YouTube-каналів, блогу в Instagram, Tik-Tok про випічку, де загалом понад 300 тисяч підписників. Всі свої проекти я розвивала лише органічним шляхом, досягаючи мільйонних охоплень.

​​​Мої проекти допомагають людям з усього світу реалізувати себе через випічку, виявити свої творчі здібності, отримати натхнення та дозволяють потрапити у підтримуюче середовище однодумців.

Випічкою я захоплююсь дуже давно. Але свідомо до цього я прийшла не одразу. Спочатку я здобула свою першу вищу освіту, яка ніяк не пов’язана з випічкою. І тільки 2014 року я зрозуміла, що випічка – це те, що я шукала все життя.

І з того часу я почала дуже багато вивчати професійну літературу, а також я пройшла безліч курсів, вебінарів, майстеркласів, тренінгів, індивідуальної роботи з різних напрямків та тематик.

Крім того, я закінчила державний біотехнологічний університет за спеціальністю: «Технологія хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів» та отримала спеціалізацію пекар-технолог. 

Вже більше 6-ти років як створена моя онлайн-школа «Хліб та закваска», де я навчаю пекарів зі всього світу готувати різну випічку. За цей час вже понад 10 000 пекарів з усього світу навчилися виводити різні закваски, готувати хліб, круасани, штолени, пандоро, панеттон.

До мене приходять на навчання як пекарі-новачки, так і професіонали. Хтось приходить з метою навчитися готувати смачний правильний хліб, щоб пригощати своїх рідних та близьких. А є учні, які після моїх курсів починають пекти на замовлення та навіть відкривають свої пекарні.

Після кожного курсу я отримую безліч позитивних відгуків про моє навчання. Мені дуже важливо дати кожному учневі максимум знань, турботи, підтримки та моєї уваги.

До зустрічі!